Aktualności - Małe Dzieci

IMG 0899Choć pluszowy Miś ma już ponad 100 lat! i coraz częściej zastępują go różnego rodzaju ruszające się, gadające zabawki nadal jest najlepszą przytulanką!IMG 0950

Nasze dzieciaki wiedzą o tym najlepiej, bo często przychodzą z nim na żłobkowe zajęcia. Z entuzjazmem i radością świętowały więc ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA, który obchodzony jest 25.listopada 2013 r. Tego dnia każdy maluch przyniósł swojego ulubionego pluszaka – choć nie zawsze był to miś. 

Podczas recytacji wiersza „Kto Misiowi urwał ucho?...” mali detektywi dochodzili, czy był to Azor, który go tarmosił, a może miś IMG 0929sam upadł biegnąc z górki, a może go zdziobały kurki. RACZKI ruszyły IMG 0984z pomocą i zbadały Misia – osłuchały, opukały i co najważniejsze wyleczyły. Zdrowy miś wybrał się do małych RYBEK, które IMG 1014przygotowały dla niego przyjęcie, a ŻABKI zaprosiły na królewski obiad. Zabawa była przednia!

Przyjemną formą zajęć stała się twórcza aktywność dziecięca, której efekty zdobią nasze szatnie. Na zakończenie dzieciaki ze swoimi ulubieńcami udały się na zasłużony odpoczynek.

bip Oswiecim
©2018 Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu