Aktualności - Małe Dzieci
Absolwenci DDP 200919 czerwca w Sekcji MD  odbyło się uroczyste zakończenie roku  opiekuńczego 2008/2009. Był odświętny strój, wręczenie dyplomów i pamiątkowe zdjęcia. Absolwenci DDP 2009Dla dzieci zakończył się pierwszy etap ich edukacji, a dyplomy ze swoim zdjęciem były w tym dniu bardzo ważnym  elementem. Po wakacjach czeka ich „inny świat” - świat przedszkolaka, bez koleżanek i kolegów z grupy i bez „cioci” Uli, Sabinki, Magdy, Beatki i Steni.


Zakończenie roku 2009
Obserwując uśmiechnięte i skaczące z radości dzieci wspominano ich początki w żłobku i i tzw. osiągnięcia, ich psoty i figle.
Całą imprezę uświetnił występ krakowskiej grupy teatralnej„ART-RE”, pt. „Trzy świnki” Główni bohaterzy rozweselali nawet najsmutniejszych i wystraszonych młodych widzów. Zakończenie roku 2009

Co niektórzy, ci najodważniejsi wspólnie realizowali przedstawienie, stając się przez chwilę aktorami na małej „żłobkowej” scenie. Dzieci entuzjastycznie reagowały w trakcie występu – widać było ich zaangażowanie i radość, a że wilk zaskarbił sobie zwolenników pomagały  i jemu i świnkom.
bip Oswiecim
©2018 Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu